Infinito CV disc 2019 – méně únavy, více kontroly

Zcela nové diskové Infinoto CV 2019

Infinito CV disc má do sezóny 2019 kompletně přepracovaný rám, ktorý mimo geometrie nemá po technické stránce téměř nic spoločného s původním Infinitem, které zůstává v nabídce s klasickými brzdami. Srdcem Bianchi Infinito CV disc 2019 zůstává rám s geometrií endurance racing a  s vyšší hlavovou trubkou. Ta napomáhá dosáhnutí komfortnějšího posedu při jízdě i bez velkého množství podložek pod řidítkami.

Pohodlí při jízdě napomáhá i delší zadní stavba a karbon s technologií Countervail®
Nejhlavnější změnou je optimalizace tvaru rámu pro lepší aerodynamiku. Je možnost použít aero integrované řidítka Vision Metron 5D a také aero sedlovku speciálního tvaru, která je dostatočně komfortní i na špatném povrchu.

Samozřejmě zůstala možnost použít širší pláště, dokonce až do šírky 32 mm! Toto umožní majitelům Infinita CV disc využívat kolo i jako semi gravel při použití např. 28 mm plášťů s jemným vzorkem do lehkého terénu.


320 gramů vážící vidlice spolu s rámem disponují pevnými osami a plně integrovanými adaptéry „Flat Mount“ pro uchycení diskových brzd. Rám je kompatibilní s diskovými kotoučemi průměru 140 nebo 160 mm. Brzdové i řadící kabely jsou vedené vnitřkem rámu.


Základní cena ve specifikaci INFINITO CV DISC- 105 full groupset 11sp Compact, kola Fulcrum Racing 618 disc
brake začíná na ceně 109.900 Kč vč. DPH